Szybkie pożyczki gotówkowe
Pożyczka na dowód, bez BIK-u, bez zaświadczeń o zarobkach. Ekspresowe pożyczki internetowe: dla zadłużonych, bezrobotnych, emerytów, studentów. Porównanie, kalkulator pożyczek gotówkowych. Wybierz najkorzystniejszą ofertę.

Pożyczki przez Internet

Osoby potrzebujące zastrzyku gotówki nie muszą już chodzić od jednego banku do drugiego, nie muszą zwracać się do innych instytucji finansowych, jak również nie muszą zapożyczać się u rodziny czy też znajomych.

Tak, naprawdę, od kiedy powstała globalna sieć ludzie myśleli o możliwości pożyczania zarówno tych mniejszych jak i większych kwot pieniężnych. Niestety pomimo pojawiania się rzekomych firm, które udzielały pożyczkę przez Internet, mało kto z nich korzystał. Ludzie bali się oszustów, naciągaczy i wysokiego oprocentowania. Przez cale długie lata trwała nieustanna walka o to, aby wreszcie ktoś wpadł na pomysł założenia wiarygodnego portalu internetowego, po zarejestrowaniu, na którym moglibyśmy otrzymać ekspresową gotówkę.

Korzystając z tzw. e-pożyczek możemy pożyczać pieniądze bez konieczności podpisywania całej sterty dokumentów, bez konieczności okazywania zaświadczenia o naszych zarobkach i przede wszystkim bez konieczności wychodzenia z własnego domu.

Bezwzględnie należy pamiętać, iż zawieranie pożyczek drogą internetową jest w takim samym stopniu wiążące jak gdybyśmy zawarli ją ustnie np. w oddziale banku. Pomimo tego, iż tak naprawdę nie podpisujemy swoim imieniem i nazwiskiem arkuszu papieru, to jednak zawierana e-pożyczka musi być regularnie spłacana, gdyż za nieprzestrzeganie zasad regulaminu napytamy sobie biedy i sprowadzimy na głowę komornika.

Serwisy pożyczkowe, Social Lending

Na Polskim rynku działają obecnie cztery portale udzielające pożyczek przez Internet. Są nimi:

 • finansowo.pl
 • kokos.pl
 • smava.pl
 • monetto.pl
 • Oczywiście rzeczą naturalną i niepodlegającą żadnej dyskusji jest nasza wiarygodność, którą musimy udowodnić rejestrując się na każdym z tych portali. Weryfikacji podlegają nasze dane osobowe, rachunki bankowe, a także informacja czy jesteśmy czynni zawodowo. Niektóre portale wymagają również przesłania kserokopii swojego dokumentu tożsamości, celem weryfikacji wiarygodności użytkownika.

  Oprocentowanie

  Pożyczki przez Internet, chociaż bardziej korzystne również posiadają oprocentowanie. Pierwszy 1% od naszej pożyczki pobiera właściciel strony internetowej, a kolejne instytucje/osoby, które nam tych pieniędzy pożyczą- zwykle jest to 5-8%.

  Copyright © 2009 PożyczkaGotówkowa.NET